DVD: Kolekce: Princezna a žabák + Na vlásku + Popelka DE 3DVD

Kód: 6534654

Úplný název:

DVD: Kolekce: Princezna a žabák + Na vlásku + Popelka DE 3DVD (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
424 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kolekce obsahuje:Princezna a žabák (The Princess And The Frog)2009 / Pohádka, Dětský, Animovaný / 93 minut / USA Disneyovské moderní zpracování klasické pohádky od tvůrců snímků Malá mořská víla a Aladin. Co se skutečně stalo, když princezna políbila žabáka a jaké dobrodružství tento slavný polibek odstartoval? Napínavý zábavný příběh, skvělé animace, neodolatelná hudba a nezapomenutelné obsazení.Objevte svět princezny Tiany, a doprovoďte ji na cestě bažinatou Louisianou, na cestě do světa mluvících žab, zpívajících aligátorů a zamilovaných světlušek. Noví přátelé s kapkou odvahy a vidinou velkolepého snu .... (více)Na vlásku (Tangled)2010 / Muzikál, Dětský, Rodinný, Animovaný / 96 minut / USAFilmové studio DISNEY dodalo zajímavou novou zápletku jednomu z nejbáječnějších příběhů, jaké se kdy na světě vyprávěly. Celá vaše rodina bude napětím viset na jediném vlásku a netrpělivě sledovat, jak se to všechno vyvine. Flynn Rider, nejpohlednější i nejhledanější lupič celého království, se schová v tajemné věži, kde uvidí něco, co určitě nečekal. Ve věži totiž bydlí Locika, mladá dívka plná života, která má nevídanou zbraň – celých dvacet .... (více)Popelka DE (Cinderella)1950 / Dětský, Rodinný, Animovaný / 72 minut / USA Upravili jsme Disneyho Popelku, takže ji dnes uvidíte ve zcela nové kvalitě. Rozpomeňte se na nadčasový příběh, nezapomenutelnou hudbu a přátelské postavy... navíc dnes ještě kouzelnější než kdy dřív ve výborné kvalitě obrazu i zvuku! Popelka věří, že se její sny jednou uskuteční. Stačí pomoc od kamarádů myšek, mávnutí kouzelné kmotřiččiny hůlky a z Popelčiných hadrů se rázem stanou krásné šaty a ona se může odebrat na královský bál. Když ale na hodinách .... (více)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Kolekce: Princezna a žabák + Na vlásku + Popelka DE 3DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Kolekce: Princezna a žabák + Na vlásku + Popelka DE 3DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Kolekce: Princezna a žabák + Na vlásku + Popelka DE 3DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Kolekce: Princezna a žabák + Na vlásku + Popelka DE 3DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Kolekce: Princezna a žabák + Na vlásku + Popelka DE 3DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Kolekce: Princezna a žabák + Na vlásku + Popelka DE 3DVD