DVD: Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13.

Kód: 6535245

Úplný název:

DVD: Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1981

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

1981 / Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / 79 minut / USAUveďte rodinu do báječného světa klasických animovaných filmů z dílny Walta Disneyho! Tento film je plný roztomilých postav a skvělé animace a jeho poselství je velmi dojemné. Klasický příběh z dílny Walta Disneyho o netradičním přátelství vychází v nové speciální edici. Jakmile se Toda, neposedného liščete, ujme rodina ze statku, okamžitě se rozvine přátelství mezi ním a rozkošným štěnětem Copperem. Život je plný báječných dobrodružství, dokud se od Coppera nezačne očekávat, že se ujme své role loveckého psa, jehož kořistí je jeho nejlepší kamarád! Film v této edici doprovází například zbrusu nová hra Lesní přátelství nebo píseň, kterou se můžete naučit, a další skvělé bonusové materiály, díky nimž se bude celá vaše rodina k filmu Liška a pes nadšeně vracet znova a znova. Hrají:
Režie: Ted Berman, Richard Rich, Art StevensZvukové formáty:maďarsky - DD 2.0rusky- DD 2.0česky- DD 2.0řecky - DD 2.0anglicky - DD 5.1portugalsky - DD 5.1polsky - DD 2.0Titulky: maďarsky, rusky, česky, turecky, řecky, anglicky, portugalsky, polsky, rumunsky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:• Disney v zákulisí: Passing The Baton - jak vznikal film Liška a pes• Krátké ukázky: Lambert, ovčí pes - krátký film• Zpívej s námi
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13.