DVD: Miloš Forman: Co tě nezabije..

Kód: 6531765

Úplný název:

DVD: Miloš Forman: Co tě nezabije.. (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

 

2009 / Dokument / 100 minut / Česká republika

FILMY – ÚSPĚCH – KARIÉRA – ZKLÁMÁNÍ – PŘÁTELÉ – RODINA – HOŘKOSTI DĚTSTVÍ – KRUTOST MOCI - VZPOURA - SVOBODA ... To jsou základní pilíře vizuálně velkoryse koncipovaného dokumentu režiséra Miloslava Šmídmajera, který hledá odpovědi na základní otázky: Proč musel Miloš Forman natočit některé filmy tak, jak je natočil? Z čeho pramení jeho vnitřní síla? Jaký je jeho životní příběh a jakou roli v něm má dnes rodina ?
Miloš Forman přišel v dětství o rodiče. A jeho první synové přišli o 27 let později o otce, když byl nucen zůstat v zahraničí. Teprve nyní dohání to, co jiní zažívají v mládí... Mnoho krutých zkušeností ho nutilo natočit některé filmy. Proč právě Přelet nad kukaččím hnízdem? Proč Goyovy přízraky? Proč zrovna Larry Flynt? Proč je jeho největší silou touha po svobodě? Na tyto a další otázky se snaží odpovědět celovečerní dokument Miloše Šmídmajera, nahlédnout do intimnějších zákoutí životních peripetií Miloše Formana, o kterých mluví jen málokdy, zachytit ty momenty, zážitky a životní situace, které jej hluboce zasáhly a ovlivnily nejen soukromá rozhodnutí, ale staly se inspirací pro jeho filmovou tvorbu, zazněly s neobyčejnou hloubkou v jeho filmech.
Díky tomuto filmu strávíte ve společnosti Miloše Formana sto minut a dozvíte se o jeho životě a uvažování víc než kdy předtím. Nahlédnete do jeho soukromí, do jeho smutků... poznáte, jaký význam má pro něho dnes rodina. Užijete si i úryvky ze slavných filmů, setkáte se slavnými osobnostmi z filmového světa, prožijete oscarový večer při Přeletu nad kukaččím hnízdem, uvidíte řadu unikátních záběrů...Dokument vznikal v průběhu pěti let a natáčel se v New Yorku, Connecticutu, Paříži, Valencii, Madridu, Praze a na dalších místech České republiky. Vedle Miloše Formana v něm účinkují jeho přátelé, spolupracovníci a slavní herci z neméně slavných Formanových filmů: Michael Souhlas, Natalie Portmanová, Javier Bardem, Annette Beringová, Woody Harrelson, F.Murray Abraham, Luise Fletcherová, Saul Zaentz, Jean-Claude Carriere, ale také Petr, Matěj, Andy a jim Formanovi.

Hrají: Michael Douglas, Natalie Portman, Annette Bening, Woody Harrelson, Petr, Matěj, Jim, Andy a Martina Formanovi a další

Režie: Miloslav Šmídmajer

Zvukové formáty:


česky - DD 5.1

anglicky - DD 5.1


Titulky: česky pro neslyšící, česky, anglicky,

Obrazové formáty: 16:9

Bonus:
• Rozhovory s herci: WOODY HARRELSON, F.MURRAY ABRAHAM, LOUISE FLETCHEROVÁ, ANNETTE BENINGOVÁ
• ŠEDESÁTINY FORMANA V GAGU – EPIZODY
• SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA AMADEA – 2002
• NAROZENINY 2007
• ZÁBĚRY Z KONTAKTU – DOBOVÉ
• Z NATÁČENÍ PEKLA S PRINCEZNOU
• FOTOGALERIE
• FILMOGRAFIE MILOŠE FORMANA
• DOKUMENTY MILOSLAVA ŠMÍDMAJERA

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Miloš Forman: Co tě nezabije.. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Miloš Forman: Co tě nezabije...
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Miloš Forman: Co tě nezabije.. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Miloš Forman: Co tě nezabije.. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Miloš Forman: Co tě nezabije.. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Miloš Forman: Co tě nezabije..