DVD: Muzikál ze střední 3.: Maturitní ročník - rozšířená verze

Kód: 6532825

Úplný název:

DVD: Muzikál ze střední 3.: Maturitní ročník - rozšířená verze (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

2008 / Hudební / Muzikál / 112 minut / USA / Slavit by mohli i oblíbení studenti Troy, Sharpay, Chad, Ryan a Taylor, kteří postoupili do maturitního ročníku. Maturita ovšem neznamená jen odchod na univerzitu, ale například rozdílné cesty dalším životem, nebo i konec současným přátelstvím a láskám. Celá parta se rozhodne nastudovat propracovaný muzikál, v němž se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Skvělá muzika a fantastická taneční čísla, která v předešlých filmech ohromila celý svět, jsou s neuvěřitelnou dávkou energie ještě velkolepější, protože nyní vychází hluboko ze srdce. Hrají: Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Lucas GrabeelRežie: Kenny OrtegaZvukové formáty:česky - DD 5.1anglicky - DD 5.1slovensky - DD 5.1Titulky: česky, anglicky, slovensky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Muzikál ze střední 3.: Maturitní ročník - rozšířená verze do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Muzikál ze střední 3.: Maturitní ročník - rozšířená verze.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Muzikál ze střední 3.: Maturitní ročník - rozšířená verze (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Muzikál ze střední 3.: Maturitní ročník - rozšířená verze bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Muzikál ze střední 3.: Maturitní ročník - rozšířená verze doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Muzikál ze střední 3.: Maturitní ročník - rozšířená verze