DVD nejen na Prázdniny 11. - Dětské filmy a pohádky - 3 DVD

Kód: 5221119

Úplný název:

DVD nejen na Prázdniny 11. - Dětské filmy a pohádky - 3 DVD (kol.):

Autor a popis:

Kol., Filmexport, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
88 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Pekelnej závod – digipack
USA, 2006, 99 min., český dabing
Když už nemáte co ztratit, je pro vás vítězství vším
Blíží se vesmírný závod Star Car a ničím nespoutaný nováček Trance Caldron z týmu Země se chce blýsknout před svými soupeři. Jakmile ovšem zjistí, že jejich úhlavní soupeř, tým z Tagmalie, se chystá svrhnout mírovou vládu Aliance, prestižní mistrovství vesmírných plavidel se promění ve smrtelně nebezpečnou kosmickou honičku, při níž osud celého vesmíru visí na vlásku. Trance, jeho závodní stroj i jeho tým musejí zajít až za hranici svých možností. V závodě dobra a zla je totiž vítězství vším.

Práče – papírová pošetka
ČR, 1960, 83 min., čb
Hrají: Michal Koblic, Marie Magdolenová, Vladimír Hlavatý, Gustáv Valach, Vladimír Menšík, Oldřich Musil, Martin Ťapák, Stanislav Remunda
Příhody chlapce u vojenské jednotky před Duklou.
Na podzim roku 1944 je k frontové prádelně přidělen malý nalezenec z osvobozeného koncentračního tábora. Vojáci si Františka oblíbí a přezdívají mu Práče. Válka Františka ovlivnila na tolik, že se touží zúčastnit bojových akcí a dokázat dospělým kamarádům svou statečnost.

Nejmenší světýlko – papírová pošetka
animovaný
The Littlest Light on Christmas Tree, USA, 2004, 44 min., český dabing
Nadčasový příběh o světě zázraků a síle víry v sebe sama a druhé
Tento hřejivý pohádkový příběh, jejž si bezpochyby zamilují malí i velcí nejen ve vánočním čase, vypráví o období po skončení 2. světové války a dvou nezapomenutelných kamarádech. Je to kouzelný příběh o opuštěné a vystrašené vánoční žárovce, kterou někdo vyhodil, a o osmiletém chlapci, který ji najde a vezme si ji domů. Rozbitá žárovka je k ničemu a nemá pro nikoho žádnou cenu, až na malého Timothyho, jenž rozumí jejímu toužebnému přání znovu se rozzářit. Chlapcova víra je natolik silná, že jednoho dne, když v celém městě dojde během sněhové bouře k výpadku proudu, maličké světélko se, navzdory osudu i vlastním pochybám, opravdu rozzáří, aby posvítilo na cestu těm, kteří jeho světlo vidí.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD nejen na Prázdniny 11. - Dětské filmy a pohádky - 3 DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD nejen na Prázdniny 11. - Dětské filmy a pohádky - 3 DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD nejen na Prázdniny 11. - Dětské filmy a pohádky - 3 DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD nejen na Prázdniny 11. - Dětské filmy a pohádky - 3 DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD nejen na Prázdniny 11. - Dětské filmy a pohádky - 3 DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD nejen na Prázdniny 11. - Dětské filmy a pohádky - 3 DVD