DVD: Přelet nad kukaččím hnízdem DVD (dab.) - DVD bestsellery

Kód: 6534549

Úplný název:

DVD: Přelet nad kukaččím hnízdem DVD (dab.) - DVD bestsellery (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1975

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

1975 / Drama / Thriller / 129 minut / USAKdyž do psychiatrické léčebny přijde volnomyšlenkářský darebáček Randle P. McMurphy (Jack Nicholson), jeho nakažlivý smysl pro chaos se okamžitě dostane do střetu s otupující rutinou léčebny. Na jedné frontě klíčící války stojí on a na druhé chladně zrůdná sestra Ratchedová (Louise Fletcher) se svým sametovým hlasem. V sázce je osud každého pacienta na oddělení. Strhující adaptace románu Kena Keseyho, kterou nyní můžete vidět v nové digitální verzi, získala v roce 1975 všech pět hlavních cen Filmové akademie: Nejlepší film (producenti Saul Zaentz a Michael Douglas), Nejlepší herec (Nicholson), Nejlepší herečka (Fletcher), Nejlepší režie (Miloš Forman) a Nejlépe adaptovaný scénář (Lawrence Hauben a Bo Goldman). Drsný a poutavý film, ve kterém mimo jiné uvidíte Brada Dourifa, Dannyho DeVitta a debutujícího Christophera Lloyda, vás chytne za srdce.Hrají: Jack Nicholson, Louise Fletcher, William Redfield, Michael Berryman, Peter Brocco, Dean R. Brooks, Alonzo Brown, Scatman Crothers, Mwako Cumbuka, Danny DeVito, William Duell, Josip ElicRežie: Miloš FormanZvukové formáty:anglicky - DD 2.0česky- DD 2.0Titulky: česky, anglicky, Obrazové formáty: 16:9, 1,85:1Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Přelet nad kukaččím hnízdem DVD (dab.) - DVD bestsellery do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Přelet nad kukaččím hnízdem DVD (dab.) - DVD bestsellery.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Přelet nad kukaččím hnízdem DVD (dab.) - DVD bestsellery (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Přelet nad kukaččím hnízdem DVD (dab.) - DVD bestsellery bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Přelet nad kukaččím hnízdem DVD (dab.) - DVD bestsellery doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Přelet nad kukaččím hnízdem DVD (dab.) - DVD bestsellery