DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,první řada, část 4 a 5 2DVD

Kód: 6534160

Úplný název:

DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,první řada, část 4 a 5 2DVD (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

2012 / Animovaný / Dětský / 298 minut / USAPROKLETÍ KŘIŠŤÁLOVÉ ZÁTOKY DONUTÍ TÝM ZÁHAD S.R.O. K ÚTĚKU!JE TO NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍ MÍSTO NA ZEMI, ŘÍKÁ NÁPIS STOJÍCÍ U VSTUPU DO KŘIŠŤÁLOVÉ ZÁTOKY A PRÁVĚ TOTO MÍSTO NENÍ DOMOVEM NIKOHO JINÉHO NEŽ PRÁVĚ SCOOBY-DOOA A JEHO PŘÁTEL. VŠEMI MILOVANÁ PARTIČKA UDRŽUJE KONTROLU NAD MĚSTSKÝMI PŘÍŠERAMI, FANTOMY, DIVOKÝMI CYKLISTY A DALŠÍMI POSTAVAMI V EPIZODÁCH, KTERÉ JSOU PLNÉ AKCE A NAPĚTÍ. ZÁHAD SE ZAČÍNÁ DÍT VÍC A VÍC. KDO JE PAN E.? A CO SKRÝVÁ JEJICH DRZÁ PŘÍTELKYNĚ ANGEL DYNAMITE? ALE NEJZÁHADNĚJŠÍ VĚCÍ ZE VŠECH JSOU ZLATÉ DISKY, ZA KTERÝMI SE ŽENOU VŠECHNA OPEŘENÁ ČI ROHATÁ STVOŘENÍ A TO I PŘESTO, ŽE JSOU DISKY OČIVIDNĚ PROKLETÉ. PŘED 20-TI LETY VELICE PODOBNÁ KLETBA ROZDĚLILA PŮVODNÍ TÝM ZÁHAD S.R.O. A NYNÍ SE DĚJE VŠECHNO ZNOVU!EPIZODYKdyž volá cikádaStátní finále klubu řešitelů záhad Divoká snůškaKam chodí afroditaÚtěk z tajemného sídlaDračí tajemstvíNoční děsPíseň sirényPostrach manticoraÚtok bezhlavého děsuStrašení v křišťálové zátoce Mrtvá spravedlnostPěšák stínůVšichni se bojí monstraHrají: Režie: Zvukové formáty:česky- DD 2.0řecky - DD 2.0anglicky - DD 2.054 - DD 2.0francouzsky - DD 2.0polsky - DD 2.0Titulky: česky, řecky, anglicky pro neslyšící, :54:francouzsky, polsky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,první řada, část 4 a 5 2DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,první řada, část 4 a 5 2DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,první řada, část 4 a 5 2DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,první řada, část 4 a 5 2DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,první řada, část 4 a 5 2DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,první řada, část 4 a 5 2DVD