DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Králíček Bugs - Neobyčejný ušák

Kód: 6532274

Úplný název:

DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Králíček Bugs - Neobyčejný ušák (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

2009 / Animovaný / 116 minut / USATak tady jsou – grotesky s mazaným králíkem, které jste pravděpodobně neviděli, protože nikdy nevyšly na DVD. Jsou ovšem báječné jako ta nejčerstvější mrkvička – 15 klasických grotesek z časů, kdy animátorští géniové seděli ve staré dobré Termite Terrace a čmárali a kreslili s neutuchající chutí a radostí. Připojte se k nim a užijte si spoustu legrace, když zlobivého králíka přivede jeho honba za mrkví a smíchem až na jídelní lístek (Čertící se králík), k ambicím (Králičí péče), na palubu (Vzpoura je králík), na útěk (Liščí ohoz) a k jedenácti dalším vzrušujícím dobrodružstvím. Neexistují překážky či výstředníci, se kterými by si tenhle zábavný králík nedokázal poradit. Což je přesně to, co lze od super hvězdy očekávat. Epizody: Vzpoura je králík, Králík z buše, Králík mořeplavcem, Liščí ohoz, Králičí péče, Mrkvová sklizeň Napoleon Bugs, Čertící se králík, Naštvaná opička, Přes králíka k dědictví, Lehčí než králík, Miliónový králík, Šílený králík po marťansku, Doktor Čertík a pan Králík, Falešný králík Hrají: Režie: Zvukové formáty:česky - DD 1.0anglicky - DD 1.0polsky - DD 1.0Titulky: česky, hebrejsky, anglicky pro neslyšící, polsky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Králíček Bugs - Neobyčejný ušák do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Králíček Bugs - Neobyčejný ušák.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Králíček Bugs - Neobyčejný ušák (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Králíček Bugs - Neobyčejný ušák bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Králíček Bugs - Neobyčejný ušák doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Králíček Bugs - Neobyčejný ušák