DVD: Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem - Book Pack

Kód: 6530888

Úplný název:

DVD: Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem - Book Pack (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

2007 / Western / 153 minut / USA / Kolem roku 1880 zná celá Amerika jméno Jesse James. Je to nejznámější národní psanec, kterého pronásleduje zákon v deseti státech. Veřejnost ho považuje za hrdinu srovnatelného s Robinem Hoodem. A Robert Ford? Tohle jméno nezná nikdo. Zatím. Právě to hodlá ambiciózní devatenáctiletý mladík změnit. Spřátelí se s Jessem a přidá se k jeho gangu. Když mu ani to nepřinese vytouženou slávu, vymyslí jiný způsob, jak se proslavit. Z přátelství vzniká rivalita a z touhy po slávě smrtelná posedlost. Zajímavost: Na produkci se podílel RIDLEY SCOTT, v hlavních rolích září BRAD PITT (vítěz ceny pro nejlepšího herce na filmovém festivalu v Benátkách) v roli Jesseho a CASEY AFFLECK jako mladíček, který za proslulost zaplatí vlastní lidskostí. 2 Nominace na Oscara (Nejlepší herec ve vedlejší roli- Casey Affleck, Nejlepší kamera) Hrají: Brad Pitt, Mary-Louise Parker, Brooklynn Proulx, Dustin Bollinger, Casey Affleck, Sam Rockwell, Jeremy Renner, Sam Shepard, Garret Dillahunt, Paul Schneider, Joel McNichol, James Defelice, Jonathan Erich Drachenberg, Darrell Orydzuk, J.C. Roberts Režie: Andrew DominikZvukové formáty:maďarsky - DD 5.1česky - DD 5.1anglicky - DD 5.1Titulky: maďarsky, česky, anglicky, rumunsky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:Disk 1• Interaktivní menu• Výběr scénDisk 2• Smrt psance - dokument o legendě jménem Jesse James zachycuje herce a filmový štáb (neobsahuje české titulky)• Kniha v angličtině o legendárním Jesse Jamesovi (44 stránek + obrázky z filmu)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem - Book Pack do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem - Book Pack.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem - Book Pack (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem - Book Pack bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem - Book Pack doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem - Book Pack