Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti

Kód: 7243446

Úplný název:

Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti (Sacher Richard):

Autor a popis:

Sacher Richard, Brána, 256 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Už se vám někdy stalo, že jste doslova na poslední chvíli unikli smrti? Pokud ano, pak jistě máte na co vzpomínat. Stejně tak jako osobnosti, které v páté knize úspěšného autora otevřeně popisují (nejen) své velmi strhující příběhy, při jejichž čtení vám běhá mráz po zádech. Vážné autohavárie, které by patrně nikdo jiný nepřežil, atentáty, těžké nemoci, smrtonosné laviny, pětikilový balvan, spadlý z dvacetimetrové výšky metr od hlavy, či boj o holý život v nečekaně dramatické situaci - tak vypadají zážitky, o nichž člověk může s odstupem času prohlásit: „Tehdy na mě dýchla smrt!“ Jestliže vás dosud nic podobného nepotkalo, mohou být pro vás některé příhody užitečným návodem, jak si zachovat chladnou hlavu a přečkat situaci, kdy opravdu jde o život. Kniha bude vyzdobena množstvím unikátních fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Dýchla na mě smrt - Příběhy osobností, které na poslední chvíli unikly smrti