Dynamické stárnutí - Jednoduchá cvičení pro pohyblivost celého těla

Kód: 7390847

Úplný název:

Dynamické stárnutí - Jednoduchá cvičení pro pohyblivost celého těla (Bowmanová Katy): Jednoduchá cvičení pro pohyblivost celého těla

Autor a popis:

Bowmanová Katy, Omega, 272 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.5.2018
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co když vaše bolesti a nedostatek pohybu nejsou způsobeny věkem, ale návyky? Co když více pohybu může změnit váš duševní stav, bez ohledu na váš věk?

Kniha cvičení zaměřených na udržení kondice, zejména zdravé nohy, lepší rovnováhu a aktivity každodenního života. Učitelka biomechaniky a pohybu Katy Bowman nabízí cvičení pro různé úrovně pohyblivosti.

Kniha je určena:
* pro lidi 50+
* Cvičení nevyžadují žádné speciální vybavení a pomůcky

Kniha obsahuje i příběhy, zkušenosti a rady čtyř žen nad sedmdesát pět let, které tyto principy a cviky používaly po celá léta. Díky nim se vyhnuly operacím, které jim doporučovali lékaři, a byly pohyblivější, než lidé o deset let mladší. Aktivně stále provozují pěší turistiku v horách.
Bez ohledu na to, kolik je vám let, se můžete cítit lépe.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dynamické stárnutí - Jednoduchá cvičení pro pohyblivost celého těla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dynamické stárnutí - Jednoduchá cvičení pro pohyblivost celého těla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dynamické stárnutí - Jednoduchá cvičení pro pohyblivost celého těla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dynamické stárnutí - Jednoduchá cvičení pro pohyblivost celého těla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dynamické stárnutí - Jednoduchá cvičení pro pohyblivost celého těla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Dynamické stárnutí - Jednoduchá cvičení pro pohyblivost celého těla