Džusy: jak hubnout - detoxikovat - zlepšit kondici - zůstat štíhlí a zdraví

Kód: 7390325

Úplný název:

Džusy: jak hubnout - detoxikovat - zlepšit kondici - zůstat štíhlí a zdraví (Bailey Christine): Jak hubnout - detoxikovat - zlepšit kondici - zustat štíhlí a zdraví

Autor a popis:

Bailey Christine, Omega, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

V čerstvých džusech se skrývá pozoruhodná síla. Očišťují organismus, udržují tělesné funkce v rovnováze, pomáhají hubnout, posilují imunitu a dodají nám spoustu energie. V knize najdeme více než stovku receptů rozdělených do tří dietních plánů. Jeden nám pomůže vyzkoušet blahodárné účinky víkendové džusové terapie, druhý je celotýdenní a ve třetím si můžeme vychutnat plnou sílu přírody během měsíce. Navíc se v dalších kapitolách můžeme dozvědět, jak využít celý potenciál, který se v čerstvých šťávách ukrývá.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Džusy: jak hubnout - detoxikovat - zlepšit kondici - zůstat štíhlí a zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Džusy: jak hubnout - detoxikovat - zlepšit kondici - zůstat štíhlí a zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Džusy: jak hubnout - detoxikovat - zlepšit kondici - zůstat štíhlí a zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Džusy: jak hubnout - detoxikovat - zlepšit kondici - zůstat štíhlí a zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Džusy: jak hubnout - detoxikovat - zlepšit kondici - zůstat štíhlí a zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Džusy: jak hubnout - detoxikovat - zlepšit kondici - zůstat štíhlí a zdraví