E-mailová etiketa - Podrobný rádce, jak efektivně využívat elektronickou poštu v profesním

Kód: 2422679

Úplný název:

E-mailová etiketa - Podrobný rádce, jak efektivně využívat elektronickou poštu v profesním (Taylorová Shirley):

Autor a popis:

Taylorová Shirley, Universum, 192 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Podrobný rádce, jak efektivně nakládat s elektronickou poštou a jak psát zdvořilé, jasné a srozumitelné zprávy, a to v profesním i v soukromém životě. Praktická publikace plná názorných příkladů vás naučí používat e-mail s rozmyslem a s ohledem na druhé, abyste jeho prostřednictvím sebe i svou společnost představili v co nejlepším světle. Prozradí vám řadu tipů a strategií, jak si z e-mailu vytvořit užitečný nástroj, který bude pracovat pro vás.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit E-mailová etiketa - Podrobný rádce, jak efektivně využívat elektronickou poštu v profesním do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s E-mailová etiketa - Podrobný rádce, jak efektivně využívat elektronickou poštu v profesním.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení E-mailová etiketa - Podrobný rádce, jak efektivně využívat elektronickou poštu v profesním (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na E-mailová etiketa - Podrobný rádce, jak efektivně využívat elektronickou poštu v profesním bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S E-mailová etiketa - Podrobný rádce, jak efektivně využívat elektronickou poštu v profesním doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / E-mailová etiketa - Podrobný rádce, jak efektivně využívat elektronickou poštu v profesním