Předkrmy a dezerty - Na povzbuzení chuti malé, vytříbené a pestré, na závěr něco sladkého

Kód: 2491356

Úplný název:

Předkrmy a dezerty - Na povzbuzení chuti malé, vytříbené a pestré, na závěr něco sladkého (Gugetzerová Gabriele):

Autor a popis:

Gugetzerová Gabriele, Ikar, 128 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Na povzbuzení chuti malá a pestrá sousta, na závěr něco sladkého z teplé i studené kuchyně z edice Pro chytré hospodyňky. Menší porce plné vůní a chutí lze kombinovat a sestavit z nich zajímavý výběr, nejen o svátku. Mnoho pokrmů nevyžaduje více než půl hodiny času na zhotovení. Přes 90 receptů vás zavede do království salátů, jemných polévek, porcí k zasycení i rozplývavých krémů: artyčoky se salsou verde, irské bramborové placičky, cuketové závitky s rajčatovou omáčkou, kukuřičná polévka s liškami, rizoto s gorgonzolou v žampionovém klobouku...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Předkrmy a dezerty - Na povzbuzení chuti malé, vytříbené a pestré, na závěr něco sladkého do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Předkrmy a dezerty - Na povzbuzení chuti malé, vytříbené a pestré, na závěr něco sladkého .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Předkrmy a dezerty - Na povzbuzení chuti malé, vytříbené a pestré, na závěr něco sladkého (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Předkrmy a dezerty - Na povzbuzení chuti malé, vytříbené a pestré, na závěr něco sladkého bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Předkrmy a dezerty - Na povzbuzení chuti malé, vytříbené a pestré, na závěr něco sladkého doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Předkrmy a dezerty - Na povzbuzení chuti malé, vytříbené a pestré, na závěr něco sladkého