Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)

Kód: 8685632

Úplný název:

Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) (Čadilová Věra):

Autor a popis:

Čadilová Věra, Pasparta, 47 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
109 Kč (150 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cílem metodického materiálu Edukačně hodnotící profil dítěte s PAS pro 0-7 let je poskytnout speciálním pedagogům v terénu podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s PAS a sestavování funkčních edukačních plánů.

Profil ukazuje možnosti speciálně - pedagogické intervence a je pomocníkem při dalším rozvoji dítěte. Důležitým prvkem EHP je stanovení vývojových úrovní v jednotlivých oblastech. Tento materiál je zpracován pro české podmínky (tedy vychází z českého školského systému) a přitom přijímá pozitivní stránky zahraničních materiálů. Součástí EHP je elektronický vyhodnocovač. Zadáním jednotlivých položek získá pedagog vývojový graf, který zpřehlední celkovou vývojovou úroveň dítěte.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)