Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)

Kód: 9059936

Úplný název:

Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) (Čadilová Věra, Žampachová Zuzana):

Autor a popis:

Čadilová Věra, Pasparta, 48 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
140 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Cílem tohoto metodického materiálu je poskytnout speciálním pedagogům, učitelům, dalším odborníkům a i rodičům dětí s PAS podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s poruchou autistického spektra a sestavování funkčních edukačních plánů.

Profil ukazuje možnosti speciálně pedagogické intervence a je pomocníkem při dalším rozvoji dítěte. Důležitým prvkem materiálu je stanovení vývojových úrovní v jednotlivých oblastech. Zaměřuje se na tyto oblasti: sociální vývoj, komunikace, receptivní řeč, expresivní řeč, imitace, motorika, grafomotorika a kresba, sebeobsluha. Vyhodnocení výsledků je možné v elektronické podobě. Nejedná se o testový materiál, výhodou je, že k jeho zpracování není třeba žádných standardizovaných pomůcek.

Byl vytvořen na základě zkušeností z praxe, vychází z českého školského systému a přijímá i pozitivní stránky zahraničních materiálů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)