Efektivní inovace

Kód: 8685104

Úplný název:

Efektivní inovace (Adair John):

Autor a popis:

Adair John, Alfa, 234 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Tvůrčí myšlení či disponování novými myšlenkami a nápady se stává stále důležitější součástí práce. Inovace ale znamenají více než pouhou osobní tvořivost. Je to proces zavádění nových myšlenek, které uspokojují zákazníky. Objevuje se v každém typu podnikání v průběhu všech fází a může zahrnovat celý tým na pracovišti. Inovace by měly být základní součástí vaší obchodní strategie. Efektivní inovace má proto tři překrývající se dimenze.

1.Na první místo vyzdvihuje autor vás a vaše schopnosti. Proč? Protože vaše schopnosti jsou zrnka písku v organizační ústřici, z nichž se mohou vytvořit lesklé bílé perly. Organizace nemají nové myšlenky. Ani týmy nemají nové myšlenky - pouze jednotlivci přicházejí s novými myšlenkami. A proto jste vy na prvním místě.
2.Chcete-li nové myšlenky dostat na trh, musíte spolupracovat v týmu, protože jedinec to sám nezvládne. Inovace vyžadují týmovou spolupráci uvnitř i mezi týmy, protože i vy můžete být součástí několika týmů: hlavního týmu či funkčního týmu, projektové skupiny, kroužku kvality, výkonného řídícího týmu či správní rady.
3.Organizace, pro kterou pracujete, v sobě zahrnuje veškeré své součásti, včetně vás a týmů, do nichž patříte, ale představuje více než pouhou sumu svých částí. Žije svým vlastním životem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Efektivní inovace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Efektivní inovace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Efektivní inovace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Efektivní inovace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Efektivní inovace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti