Efektivní strategie formování právního vědomí středoškolských studentů

Kód: 7502013

Úplný název:

Efektivní strategie formování právního vědomí středoškolských studentů (Urban Michal):

Autor a popis:

Urban Michal, Leges, 280 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (380 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

Kniha mapuje úroveň středoškolského právního vědomí a zejména pak způsoby, kterými je možné ho kultivovat. Nezůstává jen na poli teorie, ale popisuje i konkrétní efektivní výukové strategie, které se osvědčují v praxi. Publikace je určena zejména všem středoškolským učitelům základů společenských věd a volitelných seminářů, kteří vyučují základy práva. Inspiraci mohou najít nejen v efektivních výukových strategiích, ale i nejrůznějších projektech zaměřených na kultivaci právního vědomí, v kritériích pro výběr dobré středoškolské učebnice práva a celé řadě konkrétních didaktických doporučení. Autor odkazuje čtenáře i na připravené právní lekce, sborníky ukázkových aktivit a literaturu, ze které je možné čerpat další nápady pro učení. Vedle řady praktických informací nabízí publikace i teoretické vymezení a zakotvení samotného pojmu právního vědomí a porovnává jeho vyspělost u českých středoškolských studentů a jejich zahraničních vrstevníků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Efektivní strategie formování právního vědomí středoškolských studentů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Efektivní strategie formování právního vědomí středoškolských studentů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Efektivní strategie formování právního vědomí středoškolských studentů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Efektivní strategie formování právního vědomí středoškolských studentů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Efektivní strategie formování právního vědomí středoškolských studentů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Efektivní strategie formování právního vědomí středoškolských studentů