Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání

Kód: 2473651

Úplný název:

Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání (Vodák Josef, Kucharčíková Alžběta): 2., aktualizované a rozšírené vydání

Autor a popis:

Vodák Josef, Kucharčíková Alžběta, Grada, 240 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Bez efektivního vzdělávání zaměstnanců se v dnešní době neobejde žádná firma, která chce zvyšovat svou výkonnost a být úspěšná. Manažeři a personalisté se v této praktické a srozumitelné knize dozví, jak zkvalitnit procesy podnikového vzdělávání tak, aby více a lépe přispívalo k rozvoji jednotlivců, týmů, organizačních jednotek a celého podniku, a tím pomohlo úspěšně realizovat strategii firmy. Majitelům firem a manažerům kniha pomůže při rozhodování o investicích do lidského kapitálu a při navrhování rozvojových vzdělávacích projektů. Nové vydání této úspěšné knihy je doplněno například o problematiku intelektuálního, sociálního a strukturálního kapitálu a efektivní využívání lidského kapitálu, nově přibližuje doplňkové efekty vzdělávání na kulturu organizace. Autoři dále obohatili a rozvinuli přístup v hodnocení investic do rozvoje lidí pomocí ROI, nově se zabývají vzděláváním jako nástrojem v řízení talentů (talent management) nebo investicemi do lidského kapitál
u a jejich vlivem na konkurenceschopnost firmy či významem vzdělávání v období hospodářské krize. Kniha nabízí nejaktuálnější myšlenky a přístupy pro určení potřeb vzdělávání a pro návrh, realizaci a vyhodnocování vzdělávacích aktivit. Podrobně charakterizuje jednotlivé procesy podnikového vzdělávání od identifikace a analýzy vzdělávacích potřeb až po realizaci vzdělávání. Zvláštní důraz je kladen na vyhodnocování dopadů vzdělávacích programů, což je důležité pro zvýšení efektivnosti investovaných prostředků do vzdělávání. Autoři v knize vycházejí ze svých zkušeností lektorů a konzultantů, dlouholeté praxe ve firemní sféře, zahraničních zkušeností a působení na univerzitní půdě. Kniha je určena zejména manažerům, personalistům, trenérům, lektorům a majitelům firem.

Nahlédnout do Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání Nahlédnout do Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Efektivní vzdělávání zaměstnanců - 2. vydání