Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě

Kód: 7357667

Úplný název:

Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě (kol.): Smart Administration

Autor a popis:

Wolters Kluwer, 248 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
251 Kč (310 Kč)
  / ks  
koupit
 

V každodenní činnosti stojí jednotliví aktéři veřejné správy před problémem provádění změn. Změna je základním předpokladem a formou k dosažení stanovených cílů. K účinnému dosažení změny je potřebné splnit řadu předpokladů a podmínek. Ke klíčovým patří především znalosti o tom, jak danou změnu provádět a zároveň disponovat manažerskou schopností, jak zamýšlenou změnu účinně řídit.

Kniha se koncentruje na obě zmíněné oblasti. Podává řadu teoretických zobecnění, návrhů, metod a postupů, jak ve veřejné správě postupovat s cílem efektivního dosažení zamýšlených změn. Mnohé uvedené postupy byly autory publikace prověřovány při jejich praktickém působení ve státní správě, například v roli náměstka ministra pro místní rozvoj (M. Půček), či v pracovní pozici obou autorů publikace na postu koncepčních, analytických, projekčních a řídících pracovníků na úrovni ústřední státní správy.

V publikaci jsou zobecněny i pracovní zkušenosti z praktického působení na úrovni řízení samosprávy, jakož i bohaté poznatky z expertní činnosti. Praktické zkušenosti z řízení změn ve veřejné správě ČR jsou konfrontovány se soudobou teorií a porovnávány se zkušenostmi jiných zemí. Výsledkem tohoto úsilí je publikace, která odpovídá řídícím pracovníkům veřejné správy na řadu otázek, jak účinně a efektivně řídit změny ve veřejné správě. Navrhuje pro podmínky ČR model řízení změn vycházející z principů Smart Administration. Nastoluje problémové otázky související s řízením změn ve smyslu Smart Administration a hledá odpovědi, jak zamýšlené změny prakticky účinně realizovat.

Nahlédnout do Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě Nahlédnout do Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Efektivní zavádění a řízení změn ve veřejné správě