EKG v akutní kardiologii - Průvodce pro intenzivní péči i rutinní klinickou praxi

Kód: 7345419

Úplný název:

EKG v akutní kardiologii - Průvodce pro intenzivní péči i rutinní klinickou praxi (Bělohlávek Jan): Pruvodce pro intezivní péci i rutinni klinickou praxi

Autor a popis:

Bělohlávek Jan a kolektiv, MAXDORF, 468 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
830 Kč (1 195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Publikace kolektivu předních českých kardiologů EKG v akutní kardiologii vzbudila zasloužený zájem jak mezi kardiology, tak mezi internisty a intenzivisty. Po úspěchu prvního vydání autoři nyní publikaci rozšířili a doplnili, přičemž využili velmi kladného ohlasu u odborné veřejnosti spojeného s řadou námětů a návrhů. Přestože elektrokardiografie je dnes považována za zcela rutinní metodu, jejíž důvěrná znalost se všeobecně předpokládá, situace v reálné praxi je bohužel zcela opačná. Správná interpretace EKG křivek je ve své podstatě velmi obtížná. O to cennější je originální koncepce této publikace, která na rozdíl od většiny „klasických“ učebnic neuvádí pouze výčet typických obrazů, ale pečlivě vysvětluje, jakým postupem dojdeme ke správné diagnóze. Kniha tak umožňuje naučit se na každý obraz adekvátně klinicky reagovat a přijmout optimální terapeutická opatření.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit EKG v akutní kardiologii - Průvodce pro intenzivní péči i rutinní klinickou praxi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s EKG v akutní kardiologii - Průvodce pro intenzivní péči i rutinní klinickou praxi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení EKG v akutní kardiologii - Průvodce pro intenzivní péči i rutinní klinickou praxi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na EKG v akutní kardiologii - Průvodce pro intenzivní péči i rutinní klinickou praxi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S EKG v akutní kardiologii - Průvodce pro intenzivní péči i rutinní klinickou praxi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / EKG v akutní kardiologii - Průvodce pro intenzivní péči i rutinní klinickou praxi