Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání

Kód: 7402130

Úplný název:

Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání (Zlámal Jaroslav, Mendl Zdeněk): Podniková ekonomie

Autor a popis:

Zlámal Jaroslav, Mendl Zdeněk, Computer Media, 136 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
151 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Ve srovnání s prvním dílem je tento druhý díl ještě propracovanější, s více ilustracemi a více stranami. Špičkově graficky zpracovaná učebnice, psaná moderní, srozumitelnou a názornou formou. Stáhněte si ukázku z těchto stránek a sami posuďte kvalitu učebnice.
Druhý díl "Ekonomie nejen k maturitě" navazuje na díl první, ovšem použít jej lze i zcela samostatně.
Jak již název napovídá, učebnice je zaměřena na ekonomii podniku - především tedy objasňuje cíle podniku, odůvodňuje jeho vznik i existenci a vysvětluje vztahy podniku k národnímu hospodářství. Publikace dále uvádí podmínky zániku podniku, popisuje jevy a procesy probíhající uvnitř podniku a zabývá se i vnějšími vztahy, které navazují na činnosti podniku. Uvedeny jsou i příznivé a nepříznivé důsledky určitého chování podniku a je zde vysvětleno, že podniková ekonomie je nejen teoretickou vědní disciplínou, ale i disciplínou praktickou. Autoři při tvorbě vycházeli z obecné ekonomické teorie a čerpali poznatky z celé řady dalších ekonomických disciplín.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání