Ekonomie prestiže - Ceny, soutěže a koloběh kulturní hodnoty

Kód: 7294492

Úplný název:

Ekonomie prestiže - Ceny, soutěže a koloběh kulturní hodnoty (English James F.): Ceny, vyznamenání a obeh kulturních hodnot

Autor a popis:

English James F., HOST, 416 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha profesora anglické literatury na University of Pennsylvania se zabývá vznikem, historií a fungováním literárních a filmových cen i vším, co se kolem nich odehrává. Popisuje způsoby, jak ceny a jejich udělování zavedly jakousi „hru“, která se spoléhá na příznivé přijetí či rozhořčení, jež vzbuzují u kritiků i nominovaných. Autor sleduje statistické údaje o růstu publikovaných knih i o vzniku nových cen. Český překlad bude doplněn studií reflektující české literární ceny a jejich historii. Časopis New York Magazine vyhlásil publikaci J. F. Englishe nejlepší akademickou knihou roku 2005.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ekonomie prestiže - Ceny, soutěže a koloběh kulturní hodnoty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ekonomie prestiže - Ceny, soutěže a koloběh kulturní hodnoty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ekonomie prestiže - Ceny, soutěže a koloběh kulturní hodnoty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ekonomie prestiže - Ceny, soutěže a koloběh kulturní hodnoty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ekonomie prestiže - Ceny, soutěže a koloběh kulturní hodnoty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Ekonomie prestiže - Ceny, soutěže a koloběh kulturní hodnoty