Elektrická kytara 1.

Kód: 6051841

Úplný název:

Elektrická kytara 1. (Petržela Aleš):

Autor a popis:

Petržela Aleš, Muzikus, 220 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
393 Kč (420 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Elektrická kytara (I.díl) je určena jak pro samouky tak pro výuku na hudebních školách. Kniha klade velký důraz na systematické vedení lekcemi tak, aby si kytrarista osvojil kytarové techniky od těch základních až po ty složitější snadněji a rychle. Veškeré cvičení, etudy, skladb jsou jednak psány v notové osnově ale i v tabulatuře. Jsou zde přesně vedeny popisky, tak aby začínající kytarista neměl problém samostatně postupovat.
Součástí školy je DVD-ROM disk kde jsou nahrávky všech skladeb a Videoškola (cca.40min), která ukazuje veškerou techniku, která je zapotřebí pro zvládnutí skladeb a nejen to. Ukazuje vše od ladění, přes použití efektů až ke speciálním kytarovým technikám - vše důkladně předvedené tak aby i začátečník snadno pochopil jak se technika hraje a kde jí může použít.
Škola obsahuje i část improvizace v hudbě, která je pro kytaristy velice důležitá. Pomocí „licků“ ať už předepsaných nebo podle návodu individuálně vytvořených se kytaristé naučí improvizovat a sestavovat vlastní „licky“ - sóla a nejrůznější kytarové postupy.
Škola je zakončena i souborovou hrou (dueta, tria). Na DVD jsou přiložené samozřejmě i oba party tak, aby student mohl souborovou hru cvičit.
Celý koncept je doplněn o internetové stránky, kde se majitelé škol budou pravidelně dozvídat o dalších doplněních školy, další užitečné informace o kytarách a budou moct diskutovat svoji hru ve přehledném uživatelském fóru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Elektrická kytara 1. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Elektrická kytara 1..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Elektrická kytara 1. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Elektrická kytara 1. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Elektrická kytara 1. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže