Elektrosmog, elektrostres - Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit

Kód: 7205905

Úplný název:

Elektrosmog, elektrostres - Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit (Rose Wulf-Dietrich):

Autor a popis:

Rose Wulf-Dietrich, Pragma, 232 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
112 Kč (140 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha informuje na základě aktuálních vědeckých poznatků o nebezpečích a možnostech ochrany a shrnuje více různých doporučení, která umožňují reálně snížit zdravotní rizika vyplývající ze všudypřítomného zatížení elektromagnetickým zářením. Tato doporučení se opírají zejména o výsledky více než čtyř tisíc výzkumů v oblasti zatížení elektromagnetickým zářením v bytech, ložnicích, kancelářích, školách a na dětských hřištích. Protože také lékaři a léčitelé berou stále větší měrou v úvahu možnou zdravotní zátěž způsobenou elektromagnetickými poli, zejména v místech, kde se spí, existuje naděje, že právě probíhající diskuze a osvěta na téma „zatížení elektromagnetickým zářením a jeho následky“ může pomoci milionům postižených lidí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Elektrosmog, elektrostres - Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Elektrosmog, elektrostres - Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Elektrosmog, elektrostres - Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Elektrosmog, elektrostres - Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Elektrosmog, elektrostres - Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Elektrosmog, elektrostres - Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit