Elementární bytosti - Paralelní světy kolem nás

Kód: 8617931

Úplný název:

Elementární bytosti - Paralelní světy kolem nás (Pogačnik Marko): Paralelní svety kolem nás

Autor a popis:

Pogačnik Marko, Fontána, 288 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
198 Kč (288 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Jsou vodní žínky, skřítkové či víly pouze fiktivní postavy z pohádek, nebo reálné bytosti žijící v paralelních světech? Slovinský výtvarník, sochař a krajinný léčitel v této pozoruhodné knížce seznamuje s vlastními praktickými zkušenostmi se světem těchto elementárních tvor a podává četná svědectví o jejich působení na náš život, jejich energetických i jiných vlivech na naše prostředí i o interakcích mezi našimi světy.
Elementární bytosti představují výrazový projev emocionální roviny země. Tam, kde lidská řeč nedokáže dostatečně zprostředkovat skrytý náboj, pokusil se jej autor vyjádřit svými kresbami. Čerpal tak z jedinečné estetiky elementárního světa, který sám o sobě nezná žádné fyzické tvary, v lidském vědomí však může teprve tehdy najít své místo, vezme-li na sebe určitou podobu...
Autorovi se tak podařilo jedinečným způsobem vystihnout tvářnost neviditelných dimenzí krajiny v jejich celistvosti. Vyprázdněné pojmy starých mýtů a legend naplňuje novým životem a snaží se přiblížit reálnou funkci těchto bytostí. Kniha není pouze poutavým čtením o neviditelném a tušeném, ale především pobídkou a inspirací k novému vnímání našeho vnějšího prostředí a vlastním prožitkům s jeho přepestrou mluvou. (emocionální úroveň Země)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Elementární bytosti - Paralelní světy kolem nás do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Elementární bytosti - Paralelní světy kolem nás.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Elementární bytosti - Paralelní světy kolem nás (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Elementární bytosti - Paralelní světy kolem nás bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Elementární bytosti - Paralelní světy kolem nás doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Elementární bytosti - Paralelní světy kolem nás