Emanuel Rádl - vědec a filosof / Scintist and Philosopher

Kód: 7298107

Úplný název:

Emanuel Rádl - vědec a filosof / Scintist and Philosopher (kol.): Sborník príspevku z konference / Proceedings of the conference 9.2. - 12.2. 2003

Autor a popis:

Kol., Oikoymenh, 708 stran, jazyk - čeština, angličtina, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
445 Kč (568 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sborník přináší příspěvky z mezinárodní konference, která se konala v Praze ve dnech 9.-12. února 2003. Účelem konference bylo připomenout významnou osobnost českého vědeckého, filosofického a společenského života první poloviny minulého století. Sborník je koncipován tak, aby připomenul Rádlovu osobnost pokud možno v celé šíři jejího působení, tzn. na poli biologie a dějin vědeckého myšlení, v oblasti české filosofie a politického myšlení, včetně jeho zásadního politologického příspěvku k česko-německým vztahům. a též jeho aktivity v prostředí ekumenicko-křesťanských.
K vydání připravili Tomáš Hermann a Anton Markoš.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Emanuel Rádl - vědec a filosof / Scintist and Philosopher do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Emanuel Rádl - vědec a filosof / Scintist and Philosopher.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Emanuel Rádl - vědec a filosof / Scintist and Philosopher (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Emanuel Rádl - vědec a filosof / Scintist and Philosopher bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Emanuel Rádl - vědec a filosof / Scintist and Philosopher doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Emanuel Rádl - vědec a filosof / Scintist and Philosopher