Emoční kalendář - Jak porozumět vlivům ročních období a životním mezníkům

Kód: 7197603

Úplný název:

Emoční kalendář - Jak porozumět vlivům ročních období a životním mezníkům (Sharp John R.):

Autor a popis:

Sharp John R., Talpress, 256 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Úspěšný harvardský psychiatr odhaluje, jak hluboce ovlivňují sezony a roční doby náš citový život a jak v tomto směru rozpoznat vlastní mezníky a klíčové body. Popisuje, v jakém rozsahu mají ekologické, psychologické a kulturní vlivy dopad na naše pocity, a do jaké míry mohou osobní výročí každoročně ovlivňovat naše nálady a citová rozpoložení. Autor také ukazuje širokou škálu individuálních reakcí na kulturní fenomény: někteří lidé prožívají úzkost na začátku nového školního roku nebo je rozhodí vyhlídka na blížící se nutnost placení daní, jiné zase vzpruží začátek nějaké sportovní sezony.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Emoční kalendář - Jak porozumět vlivům ročních období a životním mezníkům do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Emoční kalendář - Jak porozumět vlivům ročních období a životním mezníkům.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Emoční kalendář - Jak porozumět vlivům ročních období a životním mezníkům (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Emoční kalendář - Jak porozumět vlivům ročních období a životním mezníkům bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Emoční kalendář - Jak porozumět vlivům ročních období a životním mezníkům doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Emoční kalendář - Jak porozumět vlivům ročních období a životním mezníkům