Encyklopedie bylin - jejich charakteristika a využití léčivých, vyživových, vonných a kosm

Kód: 8963758

Úplný název:

Encyklopedie bylin - jejich charakteristika a využití léčivých, vyživových, vonných a kosm (kol.): jejich charakteristika a využití léčivých, výživových, vonných a kosm. vlastnost

Autor a popis:

Kol., EXBOOK, 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
218 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

Kniha přináší popisy jednotlivých rostlin a jejich obrázky. U každé rostliny jsou uvedeny aktivní složky a možnosti jejího využití k léčebným, kosmetickým, jakož i gastronomickým účelům. Nechybí ani seznam zdravotních problémů a poruch, u kterých pomáhají přípravky z bylin, dále jsou zde návody na jejich přípravu i osvědčené recepty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie bylin - jejich charakteristika a využití léčivých, vyživových, vonných a kosm do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie bylin - jejich charakteristika a využití léčivých, vyživových, vonných a kosm.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie bylin - jejich charakteristika a využití léčivých, vyživových, vonných a kosm (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie bylin - jejich charakteristika a využití léčivých, vyživových, vonných a kosm bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie bylin - jejich charakteristika a využití léčivých, vyživových, vonných a kosm doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Encyklopedie bylin - jejich charakteristika a využití léčivých, vyživových, vonných a kosm