Encyklopedie Dinosauři

Kód: 7237953

Úplný název:

Encyklopedie Dinosauři (Brett-Surman K. Michael):

Autor a popis:

Svojtka, 256 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
170 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Někteří dinosauři po sobě zanechali kosti, jiní pouze pozůstatky svých stop. Každý podobný nález pomáhá dotvářet mozaiku znalostí o tom, jak jednotlivé druhy dinosaurů před miliony let vypadaly a žily. Encyklopedie - Dinosauři je fascinující průvodce světem dinosaurů.

Encyklopedie - Dinosauři oživující minulost představuje zblízka tvory, kteří ovládali Zemi v druhohorách po 160 miliónů let. Kniha je rozdělena do dvou oddílů. První, skládající se ze čtyř kapitol, pojednává o metodách vědeckého studia dinosaurů a interpretaci jejich nejrůznějších fosilních pozůstatků, dále přibližuje samotné dinosaury i jejich svět, nabízí populární pohled na dinosaury prezentovaný v dnešních knihách a filmech a studie lidí, kteří celý život zasvětili shromažďování nových poznatků o této skupině. Text je plný aktuálních informací týkajících se třídění a určování dinosaurů a přibližuje amatérským hledačům zkamenělin, kde, jak a co hledat.

Druhý díl je rozdělen na dvě kapitoly, které lze snadno identifikovat podle barevných pruhů v horní části stránky. První kapitolou je průvodce téměř 80 druhů dinosaurů s jejich vyobrazením. Druhá provází hlavními světovými nalezišti nebo muzei s významnými fosilními nálezy dinosaurů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie Dinosauři do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie Dinosauři.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie Dinosauři (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie Dinosauři bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie Dinosauři doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky