Encyklopedie elitních sil světa

Kód: 2060816

Úplný název:

Encyklopedie elitních sil světa (Bennett Richard M.):

Autor a popis:

Bennett Richard M., NAŠE VOJSKO, 461 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
275 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Reputace nejznámějších specializovaných vojenských jednotek na světě, jako jsou americké Delta Force, izraelské IDF a, pochopitelně, britská SAS, v nedávných letech opět prudce vzrostla. Díky velkému počtu akcí a úspěšných protiteroristických operací, počínaje obležením iránského velvyslanectví v roce 1980 až ke klíčové roli v Afghánistánu bezprostředně po událostech z 11. září 2001, se nyní všeobecně přijímá, že jednotky speciálních sil jsou ideálním prostředkem řešení malých lokalizovaných konfliktů našeho současného světa a zejména "války proti terorismu", kterou vede George W. Bush.
Jde o první knihu, která současně představuje vzájemné propojení všech aspektů vztahů mezi elitními silami a skrytým světem zpravodajských služeb a protiteroristických akcí, která poskytuje objektivní pohled na tajnou a kontroverzní roli speciálních sil a "žoldnéřů" tajné války a na utajené smrtonosné operace probíhající po celém světě. Kniha se nevyhýbá ani nejžhavější současnosti, ukazuje důsledky a dopady událostí 11. září 2001. Encyklopedie elitních sil světa představuje vyčerpávající, odhalující - a občas i šokující - četbu, současně i autoritativní a obsáhlý zdroj všech základních informací vztahujících se k jejímu předmětu.
Kniha pojednává vyčerpávajícím způsobem v abecedním pořádku o všech vojenských a civilních formacích speciálních sil na celém světě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie elitních sil světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie elitních sil světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie elitních sil světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie elitních sil světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie elitních sil světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky