Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě

Kód: 2422901

Úplný název:

Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě (Lockie Andrew):

Autor a popis:

Lockie Andrew, Universum, 336 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Homeopatie je nesmírně populární a efektivní forma doplňkové medicíny. Tato přehledná a prakticky uspořádaná encyklopedie vedle stručného a obsažného výkladu teoretických základů a praktických metod podává přísně vědecky ověřené podrobné informace o více než 320 homeopatických léčivech. Věnuje se profesionální homeopatické léčbě závažných chorob a pro další nemoci uvádí instruktivní návod k léčbě. Kniha bude nezbytnou základní příručkou pro každého, kdo má zájem vyzkoušet léčivé účinky tohoto jedinečného systému medicíny.

Nahlédnout do Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě Nahlédnout do Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Encyklopedie homeopatie - Spolehlivý domácí průvodce homeopatickými prostředky a léčbou bě