Encyklopedie koktejlů z celého světa - Nepostradatelný průvodce vzrušujícím světem míchaný

Kód: 2492855

Úplný název:

Encyklopedie koktejlů z celého světa - Nepostradatelný průvodce vzrušujícím světem míchaný (Burns Walter):

Autor a popis:

Burns Walter, Ikar, 320 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Úžasný svět míchaných nápojů! Více než 1000 receptů - klasické míchané nápoje, long drinky (coolery, fizzy), short drinky (coblery, flipy, frappé), hollywoodské koktejly, margarity, nápoje s Martini, koktejly nejproslulejších barů světa, nápoje horké i ledové, koktejly se šampaňským. Exkluzivní fotografie orosených sklenic fantasticky a kouzelně zbarvených nápojů vás nenechají na pochybách, co si umíchat a nalít v příštích několika minutách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie koktejlů z celého světa - Nepostradatelný průvodce vzrušujícím světem míchaný do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie koktejlů z celého světa - Nepostradatelný průvodce vzrušujícím světem míchaný.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie koktejlů z celého světa - Nepostradatelný průvodce vzrušujícím světem míchaný (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie koktejlů z celého světa - Nepostradatelný průvodce vzrušujícím světem míchaný bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie koktejlů z celého světa - Nepostradatelný průvodce vzrušujícím světem míchaný doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Encyklopedie koktejlů z celého světa - Nepostradatelný průvodce vzrušujícím světem míchaný