Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy

Kód: 7277227

Úplný název:

Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy (Jákl Pavel): II. díl Jižní Cechy

Autor a popis:

Jákl Pavel, Libri, 788 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
728 Kč (990 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Ve 2. svazku tohoto šestidílného projektu se autor zaměřil na oblast Jižních Čech. Pojednává nejen o světově proslulém Budvaru a dalších, dodnes prosperujících pivovarech v Třeboni, Protivíně, Českém Krumlově či Strakonicích, ale i o těch, které zanikly už ve středověku nebo v průběhu 19. a 20. století. Text mapuje nejen stavby, ale i sortiment, vývoj technologie a samozřejmě i významné osoby s pivovarem spjaté (sládci, majitelé, správci atd.). Součástí knihy je rovněž bohatý ilustrační doprovod (včetně barevné přílohy), zachycující také lahve, etikety, pamětní medaile, vývěsní štíty atd. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy