Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II

Kód: 7277140

Úplný název:

Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II (Buben Milan): Žebravé rády

Autor a popis:

Buben Milan M., LIBRI, 424 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
290 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Druhý svazek III. dílu se podrobně věnuje následujícím žebravým řádům: obutým a bosým augustiniánům, obutým a bosým karmelitánům, trinitářům, servitům, pavlánům, paulínům a milosrdným bratřím. U každého je zmíněna spiritualita, zaměření, organizace a struktura, popis jejich působení u nás, tabulky významných představitelů řádů (v zahraničí i u nás) a příslušný ilustrační doprovod (znaky, historické řádové oděvy, budovy spjaté s působením řádu aj.). Svazek ukončuje podrobný seznam literatury a slovníček odborných výrazů.

Nahlédnout do Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II Nahlédnout do Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náboženství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II