Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV

Kód: 7277545

Úplný název:

Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV (kol.): 1.svazek

Autor a popis:

Kol., LIBRI, 222 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
203 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Kongregace a řeholní společnosti
(lazaristi, oratoriáni, společnost Srdce Ježíšova, redemptoristé, saleziáni, těšitelé, bartolomiti, eucharistini, pallotini, obláti, verbisti, kongregace misionářů Nejsvětějšího Srdce Ježíšova, kalasantini, školští bratři, petrini, kongregace misionářů Nejsvětější Krve, kongregace misionářů sv. Michaela, ivaniti, mariáni, klaretini, saletini, společnost Miles Jesu a kamiliáni)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Spirituální literatura

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Spirituální literatura / Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích IV