Encyklopedie textilních materiálů - Příručka módního návrháře

Kód: 7391616

Úplný název:

Encyklopedie textilních materiálů - Příručka módního návrháře (Baughová Gail): Prírucka módního návrháre

Autor a popis:

Baughová Gail, SLOVART, 320 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
559 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Publikace věnovaná textilním materiálům, která na trhu dlouho chyběla, poskytne návrhářům podobnou službu, jako kdyby měli k ruce osobního experta na textilie, schopného doporučit jim materiál na nejrůznější druhy navrhovaných oděvů. Návrháři v ní naleznou odpovědi na otázky, jež se během tvorby modelu vynoří - například jakou látku je vhodné použít, když chceme, aby šatům poskytla strukturu, splývavost, dojem pohybu, rozšíření, stažení či výrazný ozdobný prvek… Informace o každé textilii doprovázejí barevné fotografie vzorků. Pomohou návrhářům porozumět zvláštnostem materiálu, které jej předurčují pro konkrétní typy oděvů. Na konci knihy jsou informace o vlastnostech vláken, tkanin a pletenin se stručnými charakteristikami. Encyklopedie je základním manuálem oděvního návrháře nebo studenta módního designu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie textilních materiálů - Příručka módního návrháře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie textilních materiálů - Příručka módního návrháře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie textilních materiálů - Příručka módního návrháře (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie textilních materiálů - Příručka módního návrháře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie textilních materiálů - Příručka módního návrháře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie textilních materiálů - Příručka módního návrháře