Encyklopedie vojenství ve 20. století - Od první světové války do konce studené války

Kód: 2061366

Úplný název:

Encyklopedie vojenství ve 20. století - Od první světové války do konce studené války (Frankland Noble): od 1. svetové války do konce studené války

Autor a popis:

Frankland Noble, Naše vojsko, 464 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
485 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

Kniha vznikla díky mezinárodnímu týmu vojenských historiků, z nichž každý je odborníkem na specializovanou oblast. Pod vedením redaktora dr. Nobla Franklanda vytvořili neocenitelného průvodce všem čtenářům, ať už jde o nadšeného studenta vojenství nebo zájemce o tuto problematiku, který si přeje porozumět krutým událostem 20. století.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie vojenství ve 20. století - Od první světové války do konce studené války do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie vojenství ve 20. století - Od první světové války do konce studené války.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie vojenství ve 20. století - Od první světové války do konce studené války (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie vojenství ve 20. století - Od první světové války do konce studené války bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie vojenství ve 20. století - Od první světové války do konce studené války doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Encyklopedie vojenství ve 20. století - Od první světové války do konce studené války