Energetická náročnost - Determinanta změn toků fosilních paliv a implikace pro EU a ČR

Kód: 8694683

Úplný název:

Energetická náročnost - Determinanta změn toků fosilních paliv a implikace pro EU a ČR (Vošta Milan):

Autor a popis:

Vošta Milan a kolektiv, Profesional publishing, 186 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
231 Kč (268 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha přináší základní pohled na veřejnou ekonomii v oblasti veřejného a neziskového sektoru, státních zásahů a jejich selhávání, veřejné volby a hodnocení veřejných projektů. (determinanta změn toků fosilních paliv a implikace pro EU a ČR)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Energetická náročnost - Determinanta změn toků fosilních paliv a implikace pro EU a ČR do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Energetická náročnost - Determinanta změn toků fosilních paliv a implikace pro EU a ČR.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Energetická náročnost - Determinanta změn toků fosilních paliv a implikace pro EU a ČR (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Energetická náročnost - Determinanta změn toků fosilních paliv a implikace pro EU a ČR bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Energetická náročnost - Determinanta změn toků fosilních paliv a implikace pro EU a ČR doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Energetická náročnost - Determinanta změn toků fosilních paliv a implikace pro EU a ČR