Energetika člověka

Kód: 9050185

Úplný název:

Energetika člověka (Weidner Gisela):

Autor a popis:

Weidner Gisela, Carolus, 191 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
170 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Souhrnné informace o éterickém, astrálním a mentálním těle, sedmi základních čakrách a energetickém oběhu. Kniha také seznamuje s duchovními zákony – např. se zákonem lásky, solidarity, zrcadlení, příčiny a následku či znovuzrození.

Přijdou-li životní těžkosti, vyvstává v nás často otázka: „Proč já, proč právě já?" Na Zemi nemůže nikdo tuto otázku zodpovědět, protože jen vyspělé duchovní bytosti znají úplnou pravdu.
Nejvyšší Tvůrčí Inteligence neignoruje tvory, kteří se na základě vlastní svobodné vůle vzdálili z čisté duchovní sféry. Prvorozený syn Boží – Ježíš Kristus před svým odchodem ze Země a návratem k Otci slíbil, že bude posílat lidstvu těšitele a učitele, kteří mu ukážou správnou cestu k poznání a uskutečnění všeho, co učil a žil. Tito duchovní učitelé jsou bytosti vysokých energetických světů. Vysvětlují, jakými zákonitostmi se lidský život řídí, a odpovídají také na otázky účastníků společenství - viz závěrečná část knihy. Vnášejí tak světlo do temnoty lidských životů.
Z tohoto zdroje také přišly informace o éterickém, astrálním a mentálním těle, čakrách, energetickém oběhu člověka i o věčných a konečných zákonech předkládaných v této knize.
Pokud se dokážeme ovládat a kontrolovat, hlídat své myšlenky i to, co říkáme, když se začneme zajímat o duchovní realitu a zákonitosti, začneme se duchovně vyvíjet a lidsky zrát. A o to jde. Náš současný pozemský i nadzemský život budeme snáze zvládat a dříve se dostaneme do dimenzí míru, světla a lásky. Vnitřní kvalita je poklad, který nesežerou moli ani rez. Stane se jediným majetkem, který si přeneseme do příštího života, ba zůstane nám navěky. Nikdo z nás nezůstane po odchodu z tohoto světa ušetřen otázky: „Ukaž, co jsi přinesl!“ Jak bolestné je pak přiznání: „Mé ruce jsou prázdné. Promeškal jsem příležitost objevit duchovní poklad. Nenašel jsem cestu k Bohu, nesplnil životní zkoušky, ani úkol, který jsem si předsevzal."
Rozhodnutí využít s rozvahou a moudrostí pozemský život, snaha vést ho cestami hodnot důstojných potomků Boha leží v nás samých.
Kéž v tobě, čtenáři milý, setba nabízená duchovními učiteli dozraje v bohatou úrodu poznání a činů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Energetika člověka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Energetika člověka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Energetika člověka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Energetika člověka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Energetika člověka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Energetika člověka