Energy 2 Teacher´s book with DVD and Test Master CD-ROM

Kód: 0584316

Úplný název:

Energy 2 Teacher´s book with DVD and Test Master CD-ROM (Elsworth Steve):

Autor a popis:

Elsworth Steve, PEARSON Longman, 175 stran, jazyk - angličtina, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 031 Kč (1 140 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Moderní učebnice plná energie ušitá na míru teenagerům. Určená pro 6.-9. Třídu a pro nižší stupeň víceletých gymnázií. Udělena doložka MŠMT. Učebnice je psána živým jazykem, zařazena jsou populární témata, příběhy se prolínají celou učebnicí. Komplexní testovaní systém na Test Master CD ROM v Teachers Book, který studentům umožní ověřit si svůj pokrok. Možno dokoupit CD nebo kazetu.*Description: This imaginative course provides the practical tools, training and motivation that teenagers need to learn, remember and use new language. Inspires teenage learners with fresh, exciting content and design - includes a storyline based on teenage characters, games, songs, cultural pages and project work Develops students' vocabulary through a carefully controlled syllabus, regular practice and enjoyable 'Memory Gym' exercises and 'Memory Tips' Builds students' confidence with a logical grammar syllabus, contextualised practice activities and exercises at different levels.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Energy 2 Teacher´s book with DVD and Test Master CD-ROM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Energy 2 Teacher´s book with DVD and Test Master CD-ROM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Energy 2 Teacher´s book with DVD and Test Master CD-ROM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Energy 2 Teacher´s book with DVD and Test Master CD-ROM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Energy 2 Teacher´s book with DVD and Test Master CD-ROM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Energy 2 Teacher´s book with DVD and Test Master CD-ROM