Enola Holmesová opět zasahuje! Případ lidumilné levačky

Kód: 2422241

Úplný název:

Enola Holmesová opět zasahuje! Případ lidumilné levačky (Springerová Nancy):

Autor a popis:

Springerová Nancy, Knižní klub, 176 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Enola, jejíž jméno čtené pozpátku znamená anglicky "sama", je skutečně sama v největším, nejtemnějším a nejšpinavějším městě světa. A pronásleduje ji nejslavnější detektiv světa - její vlastní bratr Sherlock Holmes. Potřebuje zůstat na svobodě, a tak se před ním musí skrývat. Ale ta věčná samota ji začíná tížit... Když náhodou objeví desky s nádhernými kresbami, připadá jí, že musí být s jejich autorkou duševně spřízněná, natolik ji oslovily. Dívka, která je vytvořila, však zmizela beze stopy. Enola se tedy odváží vyjít do půlnočních ulic, v nichž řádí vrahové, a pokouší se najít levorukou dámu, aby zachránila mladou malířku před všemocným padouchem. Záhy zjistí, že by toho mohla odhalit více, než je v jejím zájmu. Zradí ji její vlastní osamělé srdce? V druhém dílu Záhad pro Enolu Holmesovou, napínavé řady příběhů z ponuré a zrádné viktoriánské Anglie, představuje autorka, Nancy Springerová, jednu z nejbystřejších a nejodvážnějších hrdinek dětských knížek poslední doby.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Enola Holmesová opět zasahuje! Případ lidumilné levačky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Enola Holmesová opět zasahuje! Případ lidumilné levačky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Enola Holmesová opět zasahuje! Případ lidumilné levačky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Enola Holmesová opět zasahuje! Případ lidumilné levačky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Enola Holmesová opět zasahuje! Případ lidumilné levačky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Enola Holmesová opět zasahuje! Případ lidumilné levačky