Environmentální spolupráce jako nástroj řešení konfliktů. Aktéři, podmínky vzniku a fungov

Kód: 7277551

Úplný název:

Environmentální spolupráce jako nástroj řešení konfliktů. Aktéři, podmínky vzniku a fungov (Waisová Šárka, Klímová Nikola, Kudláčová Lenka): Aktéri, podmínky vzniku a fungování

Autor a popis:

Waisová Šárka, Klímová Nikola, Kudláčová Lenka, LIBRI, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Šest případových studií, na nichž je testována koexistence environmentální spolupráce s politickým konfliktem (Indie-Pákistán, Korea-Korea, Arménie-Ázerbájdžán, Čína-Taiwan, Thajsko-Kambodža a Palestina-Izrael).
Navzdory rostoucímu počtu projektů deklarujících využití environmentální spolupráce jako nástroje transformace a řešení konfliktů se autorky domnívají, že podmínky vzniku environmentální spolupráce a jejího fungování v konfliktních oblastech jsou značně nejasné. Ačkoliv existují mnohé studie konkrétních případů, chybí systematická analýza a výzkum prostřednictvím jednotného analytického rámce či testování konkrétních hypotéz u více případů. Tuto mezeru zaplňuje předkládaná kniha, která nabízí analýzu vzniku a fungování environmentální spolupráce v oblastech politických konfliktů.
Vychází ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Environmentální spolupráce jako nástroj řešení konfliktů. Aktéři, podmínky vzniku a fungov do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Environmentální spolupráce jako nástroj řešení konfliktů. Aktéři, podmínky vzniku a fungov.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Environmentální spolupráce jako nástroj řešení konfliktů. Aktéři, podmínky vzniku a fungov (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Environmentální spolupráce jako nástroj řešení konfliktů. Aktéři, podmínky vzniku a fungov bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Environmentální spolupráce jako nástroj řešení konfliktů. Aktéři, podmínky vzniku a fungov doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Environmentální spolupráce jako nástroj řešení konfliktů. Aktéři, podmínky vzniku a fungov