Audio CD: Epochální výlet pana Broučka do XV. století - čte Goldflam Arnošt - 4 CD

Kód: 4205058

Úplný název:

Audio CD: Epochální výlet pana Broučka do XV. století - čte Goldflam Arnošt - 4 CD (Čech Svatopluk):

Autor a popis:

Čech Svatopluk, popron music, 0 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jeden z nejzábavnějších románů české literatury z pera Svatopluka Čecha vychází jako audiokniha na 4 CD! Příběh spořádaného pražského měšťana pana Broučka, který se při cestě časem octne v husitské Praze je stále oblíbený nejen díky originálnímu námětu, ale i díky humornému pohledu na nejrůznější neduhy české národní povahy. "Epochální výlet pana Broučka do XV. století" načetl Arnošt Goldflam pod režijním vedením Dimitrije Dudíka. Herec vytvořil postavu pana Broučka jak v úspěšné divadelní hře v Divadle v Dlouhé, tak v rozhlasové dramatizaci. Není lepšího interpreta pro pana Broučka, než je Arnošt Goldflam!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Epochální výlet pana Broučka do XV. století - čte Goldflam Arnošt - 4 CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Epochální výlet pana Broučka do XV. století - čte Goldflam Arnošt - 4 CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Epochální výlet pana Broučka do XV. století - čte Goldflam Arnošt - 4 CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Epochální výlet pana Broučka do XV. století - čte Goldflam Arnošt - 4 CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Epochální výlet pana Broučka do XV. století - čte Goldflam Arnošt - 4 CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Epochální výlet pana Broučka do XV. století - čte Goldflam Arnošt - 4 CD