Epochální výlety pana Broučka tentokrát do patnáctého století, do Měsíce, Matěj Brouček na

Kód: 7390034

Úplný název:

Epochální výlety pana Broučka tentokrát do patnáctého století, do Měsíce, Matěj Brouček na (Čech Svatopluk): Pravý výlet pana Broucka do Mesíce, nový epochální výlet tentokrát do patnáctého století, Matej Broucek na výstave

Autor a popis:

Čech Svatopluk, Dobrovský s.r.o., 368 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Pan Matěj Brouček, majitel pražského činžovního domu, se ne vlastním přičiněním vydává na podivné cesty časem a prostorem. Měšťák, který se zajímá jen o hmotné statky a své osobní pohodlí, je konfrontován s lidmi a mimozemskými bytostmi, kteří uvažují docela jinak. Po návratu ze své oblíbené vinárny je pan Brouček unesen na Měsíc, kde se setkává s jeho obyvateli, překypujícími bujnou fantazií, ale neschopnými pochopit reálný pozemský život. Podruhé se propadne do doby husitských válek a ocitá se mezi odhodlanými obránci Prahy. Třetí cesta pana Broučka vede na Jubilejní výstavu průmyslu a umění Čech, kde zažije pitoreskní dobrodružství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Epochální výlety pana Broučka tentokrát do patnáctého století, do Měsíce, Matěj Brouček na do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Epochální výlety pana Broučka tentokrát do patnáctého století, do Měsíce, Matěj Brouček na.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Epochální výlety pana Broučka tentokrát do patnáctého století, do Měsíce, Matěj Brouček na (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Epochální výlety pana Broučka tentokrát do patnáctého století, do Měsíce, Matěj Brouček na bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Epochální výlety pana Broučka tentokrát do patnáctého století, do Měsíce, Matěj Brouček na doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Epochální výlety pana Broučka tentokrát do patnáctého století, do Měsíce, Matěj Brouček na