Esoterická Vídeň - Průvodce skrytými dějinami města...

Kód: 7281419

Úplný název:

Esoterická Vídeň - Průvodce skrytými dějinami města... (Šmikmátor Ferdinand): Průvodce skrytými dějinami města, které mnoho nabízí, ale ještě víc tají

Autor a popis:

Šmikmátor Ferdinand, Eminent, 560 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
486 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.1.2018 dopoledne. 
 

Každá ze světových metropolí má svoje osobité a nezaměnitelné kouzlo a nejinak je tomu u starobylé Vídně. Majestátní architektura zašlé imperiální slávy monarchie s neodmyslitelnou pečetí habsburské dynastie, impozantní stavby sakrální i profánní, klasické parky plné současného kypícího života i renomé hlavního města hudebního světa - a lidé, kteří po staletí místnímu geniu loci dodávali svébytnou spiritualitu. Proto najdeme při pouti městem mnoho odkazů na zásadní příspěvek k jeho úrovni a blahobytu mnohými obyvateli zemí koruny České.
Pokud jde o duchovní bohatství a přínos ke světovému kulturnímu dědictví, může se Vídeň pyšnit nebývalou hojností. Má neopakovatelnou atmosféru a jen v málokterém velkoměstě se jeho obyvatelé a návštěvníci mohou cítit tak bezpečně a příjemně jako právě tady.
Vydejme se starobylými ulicemi, po stopách zašlých časů, osudů, událostí a příběhů. Nechme se oslovit poselstvím věků. Poznejme město, které mnoho nabízí, ale ještě víc skrývá.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Esoterická Vídeň - Průvodce skrytými dějinami města... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Esoterická Vídeň - Průvodce skrytými dějinami města....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Esoterická Vídeň - Průvodce skrytými dějinami města... (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Esoterická Vídeň - Průvodce skrytými dějinami města... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Esoterická Vídeň - Průvodce skrytými dějinami města... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Esoterická Vídeň - Průvodce skrytými dějinami města...