Etiketa pro moderní dívky - Jak si poradit v každé situaci

Kód: 7349133

Úplný název:

Etiketa pro moderní dívky - Jak si poradit v každé situaci (Ivens Sarah):

Autor a popis:

Ivens Sarah, Pragma, 216 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha obsahuje mnoho užitečných rad a tipů. Moderní dívka potřebuje nová pravidla etikety, která jí umožní se s elegancí a důstojností pohybovat v pracovním i neformálním prostředí. Přestože nežijeme v devatenáctém (ani ve dvacátém) století, neměli bychom rezignovat na pravidla slušného chování, která nám usnadňují naše běžné soužití s ostatními lidmi. Cílem knihy je aktualizovat etiketu právě v podmínkách dnešní doby, která je naprosto odlišná od dob minulých, a to nejen použitím nových komunikačních prostředku jako jsou mobily a e-mail (jejichž etiketou se autorka také zabývá), ale i posunem vztahů mezi muži a ženami a změnami jejich rolí ve společnosti. Slušnost je měřítkem, které nastavujeme především sami sobě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Etiketa pro moderní dívky - Jak si poradit v každé situaci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Etiketa pro moderní dívky - Jak si poradit v každé situaci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Etiketa pro moderní dívky - Jak si poradit v každé situaci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Etiketa pro moderní dívky - Jak si poradit v každé situaci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Etiketa pro moderní dívky - Jak si poradit v každé situaci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Etiketa pro moderní dívky - Jak si poradit v každé situaci