Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století

Kód: 9044363

Úplný název:

Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století (Filipová Eva):

Autor a popis:

Filipová Eva, Exempla, 0 stran, jazyk - CZ, 2017

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 18.10.2017
 
 
 
 
 
300 Kč (440 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorka několika knižních bestsellerů o etiketě vás provede moderními pravidly společenského chování s vtipem a nadhledem. Kniha poslouží jako inspirace pro všechny, kteří chtějí zapracovat na svém image, získat nadčasový styl a pozměnit svůj šatník. Současné zásady společenského chování – to není jen správný oblek, plynulá konverzace nebo takt, to je životní styl, který vás charakterizuje a pro který se stáváte vyhledávaným společníkem, jenž zvládá i složité situace se šarmem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století