Etnomalovánky - Omalovánky pro dospělé inspirované populárním uměním mehndi a paisley desi

Kód: 8781405

Úplný název:

Etnomalovánky - Omalovánky pro dospělé inspirované populárním uměním mehndi a paisley desi (Noble Marty):

Autor a popis:

Noble Marty, Lucka Bohemia, 128 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
109 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Mehndi je tradiční umění malování henou na tělo, které vzniklo v Indii a na Blízkém východě. Dočasné vzory se kreslí obvykle na ženské ruce a nohy, ale při zvláštních příležitostech je mohou nosit i muži. Například při svatbě se jimi zdobí jak ženich, tak nevěsta a případně i ostatní svatební hosté. Jak můžete vidět v této sbírce malířky Marty Noble, vzory jsou detailní, elegantní a velmi krásné. Mehndi umělci pracují s barvivem vyrobeným ze sušených listů heny a někdy i se směsí jiných složek, jako je třeba čaj, káva, citron, vinný cukr, sirup, vejce, jogurt, tamarind, hřebíček nebo titanový prášek. Výsledky vypadají velice podobně jako složité tetování, ale mají tu výhodu, že jsou smývatelné. Na rozdíl od tetování mehndi vzory zmizí asi za dva týdny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Etnomalovánky - Omalovánky pro dospělé inspirované populárním uměním mehndi a paisley desi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Etnomalovánky - Omalovánky pro dospělé inspirované populárním uměním mehndi a paisley desi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Etnomalovánky - Omalovánky pro dospělé inspirované populárním uměním mehndi a paisley desi (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Etnomalovánky - Omalovánky pro dospělé inspirované populárním uměním mehndi a paisley desi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Etnomalovánky - Omalovánky pro dospělé inspirované populárním uměním mehndi a paisley desi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Antistresové omalovánky

 
Knihkupectví / Volný čas / Antistresové omalovánky / Etnomalovánky - Omalovánky pro dospělé inspirované populárním uměním mehndi a paisley desi