F/A 18 Hornet

Kód: 4610179

Úplný název:

F/A 18 Hornet (kol.): Válecná technika 14.

Autor a popis:

B.M.S., 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
73 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dechberoucí záběry vás uvedou do kokpitu jednoho z nejlepších bojových letounů současných armád. S pilotem kanadského letectva si projdete úkony před letem. Budete sdílet jeho pocity při plnění úkolů spojených s kvalifikací pilota letadlových lodí. Zúčastníte se leteckých útoků, bombardování, ostrých střeleb a tankování ve vzduchu.
Na obrazovce si budete moct prožít vše, co osádky za letu vidí a jaké jsou nároky na obsluhu bojového letounu včetně exkluzivních zážitků z extrémně nízkých letů.
Seznámíte se s vývojem Hornetu od létajícího demonstrátoru až po finální, plnohodnotný vojenský speciál. Zjistíte, co vše je potřeba zkonstruovat a odzkoušet, aby se tak složitý stroj dostal z prken konstruktérů do vzduchu. Detailně se seznámíte se všemi systémy použitými použitými na letounu, uvidíte jak fungují a jak se chovají v bojových situacích.
Finální vlastnosti Hornetu z něho dělají jedinečný stroj nasazovaný v bojích po celém světě, navrženým s ohledem na nízké provozní náklady a konstrukcí vhodnou k nepřetržitému modernizování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit F/A 18 Hornet do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s F/A 18 Hornet.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení F/A 18 Hornet (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na F/A 18 Hornet bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S F/A 18 Hornet doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / F/A 18 Hornet